Soutěž TFA v Hruškách - fotogalerie

09.10.2017

V sobotu 7. října 2017 se naši hasiči zúčastnili soutěže Memoriál M. Štefana v Hruškách. Jednalo se o soutěž v disciplíně TFA (Toughest Firefighter Alive), kde hasiči předvádějí především své silové schopnosti, ale i výdrž a obratnost. Na dráze čekala řada nástrah, které soutěžící museli zdolat: roztahování hadic, překonání bariéry, hammer-box, podlézání vozu, přenášení povodňových pytlů, přesun 80 kg těžké figuríny, svinutí hadice B, běh v pneumatikách, přenos plných kanystrů, zatloukání hřebíku a převracení těžké traktorové pneumatiky. Všichni naši sporťáci si s těžkou tratí úspěšně poradili. V kategorii dorostu vybojoval 3. místo Honza Mrázek, dále nás reprezentovali v kategorii mužů Honza Matula a Marek Novoměstský, v kategorii muži nad 35 let Darek Pernica a za ženy nastoupily Meronika a Barbora Mrázkovy, Iva Češková a nejstarší účastnice celé soutěže Zdena Šmerdová.